Jan Vesely takımdan ayrıldığını açıkladı, oyuncu Berna Laçin’in kızı gözyaşlarına boğuldu

Jan Vesely takımdan ayrıldığını açıkladı, oyuncu Berna Laçin'in kızı gözyaşlarına boğuldu

Fenerbahçe Beko’nun efsane isimlerinden Jan Vesely Fenerbahçe’den ayrıldığını açıkladı. Çekyalı oyuncu veda mesajında, “Bu sözleri kâğıda dökmek benim için fazla kuvvet. 8 sene daha sonra yolculuğumuz sona eriyor. Fenerbahçe daima kalbimin derinliklerinde olacak. İstanbul ve Fenerbahçe, daima benim evim olacak” diye yazdı.

BERNA LAÇİN’İN KIZI GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ünlü oyuncu Berna Laçin’in kızı Ada, Çekyalı basketbolcunun bu ayrılık mesajından daha sonra ağlamamak için kendini şiddet tutsa da başarılı olamadı.

Jan Vesely Fenerbahçe'den ayrıldı, ünlü oyuncu Berna Laçin'in kızı gözyaşlarını tutamadı

FENERBAHÇE’DEN DUYGU DOLU VEDA MESAJI

Fenerbahçe Beko, Çek basketbolcu Jan Vesely ile yolların ayrıldığını açıkladı ve tecrübeli oyuncu için bir teşekkür paylaşımında bulunarak: “2014-15 sezonundan bu yandan formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en manâlı mimarlarından biri olan Jan Vesely ile yollarımız ayrılmıştır. Değerli sporcumuz, sona eren sözleşmesinin yenilenmesi için uzun süredir devam eden görüşmelerin peşinde kariyerinde yeni bir maceraya atılmak istediğini Kulübümüze iletmiştir. Formamızı giydiği vakit her tarafında ekip kimliğimizin en kayda değer parçalarından biri olan ve Fenerbahçe Beko’nun arma isimlerinden biri haline gelen Jan Vesely, adını Fenerbahçe basketbol tarihine altın harflerle yazdırmıştır. Değerli sporcumuzun Fenerbahçe basketboluna yaptığı katkılar, camiamız göre hiçbir zaman unutulmayacak ve Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, Vesely’i defalarca en doğru şekilde ağırlamaya devam edecektir. Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları arasındaki yerini şimdiden almış olan Jan Vesely’e, Kulübümüze katkıları için teşekkür eder, kariyerinin yeni sayfası için kendisine başarılar dileriz. Jan Vesely, unutma ancak formamıza iz bırakanlar unutulmazlar…” ifadelerini kullandı.

Jan Vesely Fenerbahçe'den ayrıldı, ünlü oyuncu Berna Laçin'in kızı gözyaşlarını tutamadı

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.