Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan güzel haberi verdi: Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor

Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan güzel haberi verdi: Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor

Hamdi Alkan’ın geçtiğimiz haftalarda sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda sevilen oyuncu Billur Kalkavan’ın kanserle uğraş ettiği ortaya çıkmıştı. Hastalığının ortaya çıkışıyla süreci sosyal ağ hesabından sevenleriyle paylaşan Kalkavan, son durumu hakkında müjdeli bir haber verdi.

“SONUÇLARA TARAFINDAN TEDAVİNİN SEYRİ KARARLAŞTIRILACAK”

1 hafta önce Instagram hesabından bir paylaşım yapan oyuncu, “Tomografi ve MR’ım var. Bakalım hastalığı ne dek yenmişim. Sonuçlara kadar tedavinin seyri kararlaştırılacak. Gönül ister ama 4. kemodan sonradan sadece immunoterapi ile devam ederiz” dedi. Paylaşımdan sonra hayranları kadar mesaj yağmuruna tutulan Billur Kalkavan, bugün yeni bir paylaşım yaparak sonuçlarını açıkladı.

“BEYNİM TERTEMİZ, LEZYONLAR ÇÜRÜYOR”

Hasta yatağından çektiği bir fotoğrafı paylaşarak müjdeli haberi veren Billur Kalkavan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Cümbür Cemaat soruyor en iyisi buradan açıklama yapmak. Tetkikler yapıldı sonuçlar mükemmel (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. küçük bir şeyler kaldığından doktorum ilaçlarımı hafifletti. Yarın eve dönüyorum, artık hastanede çok kalmama lüzum değil enerjim iyi. Ağrım sızım değil. Hala tek sıkıntım iştah onu da halledeceğim ağır ağır. Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum. Soran, ilgilenen, dua eden, iyi niyetlerini dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkür ederim. Sayenizde bu hastalığı en çabuk yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de herkese sevgiler, saygılar. Alt ki en önemlisi bundan daha sonra sağlığı korumak. Bir sürü konuda zihin yapısını değiştirmek ki bir daha uğramasın. Bye bye pislikler.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.