Kaza sonrası otomobil sürücüsü beraberindekilerle kamyon sürücüsünü öldüresiye dövdü

Kaza sonrası otomobil sürücüsü beraberindekilerle kamyon sürücüsünü öldüresiye dövdü

Aydınlatılmış yönüne dışarı giden C.U.’nun (27) kullandığı hafriyat kamyonu, Söğütçük mevkisinde Y.D. (32) yönetimindeki otomobille çarpıştı. Kazadan daha sonra otomobildekilerin halini sormak için duran kamyon şoförüne güya, araba sürücüsü Y.D. (31) ile araçta yolcu olarak yer alan M.K. (52), T.Ç. (52), E.Ç. (36) ve T.A. (45) kamyonun camlarını kırarak darp etmeye başladı.

“MESAİ ARKADAŞLARI BAYGIN VAZİYETTE BULDU”

Başına ve vücudunun çeşitli yerlerine parke taşı vurulan kamyon şoförü acılara dayanamayıp kamyonun direksiyonunda bayılınca, saldırganlar şoförün öldüğünü zannedip durum yerinden kaçtı. Kazadan hemencecik sonradan kamyondaki telsiz ile kaza yaptığı bilgisini veren C.U.’nun yanına gelen mesai arkadaşları, C.U.’yu baygın vaziyette buldu. Ambulansla Çine Devlet Hastanesi’ne kaldırılan C.U. burada yapılan birincil müdahalenin peşinde durumu ağır olduğu için Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

KAFATASINDA 14 KIRIK OLUŞTU

Burada yapılan muayenesinde kafasında 14 ayrı kırık olan C.U. yoğun bakım servisine alındı. Oğlunun komada ve yaşamsal tehlikesinin devam ettiğini bildiren Tuncay Can, olaydan daha sonra gece yakalanan 5 zanlının ifadesi alındıktan sonra salıverildiğini belirterek “Yargı istiyorum” dedi.

“ÖLDÜ ZANNEDİP BIRAKIP GİDİYORLAR”

ACILEN oğlunun konuşamadığını bildiren Tuncay Can, “Oğlum bir otomobil ile kazaya karışıyor. Bedensel hasarlı da olsa kazadan sonra karşı tarafın halini hatırını sormak için durduğunda otomobil şoförü ile birlikte araçtan inen 5 kişi önce parke taşı ile kamyonun camını kırıp daha sonra kafasına taşla vurmaya başlıyor. Oğlum baygınlık geçirince öldü zannedip bırakıp gidiyorlar. Bu kişiler gece jandarma göre yakalandı. Ancak açıklama verip çekip gittiler. Adalet istiyorum” diye konuştu.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.