Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Kenan İmirzalıoğlu,

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Kenan İmirzalıoğlu,

Uzun senelerdir ATV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun üstlendiği Kim Milyoner Almak İster’in dün akşamki bölümünde hissi anlar yaşandı. Başarılı oyuncu, Eren Bülbül sorusunu okurken ve sorunun yanıtını beklerken güç anlar yaşadı.

YANLIŞ YANIT VERDİ

Yarışmaya katılan Şevval Gürsoy’a 100 bin TL değerindeki soruda ” PKK’lı teröristlerce, 11 Ağustos 2017’de şehit edilen Eren Bülbül, bugün kaç yaşında olacaktı?” soruldu. Çift yanit joker hakkını kullanan Gürsoy, birincil hakkında B şıkkını, ikinci hakkındaysa C şıkkını seçim etti ve doğru cevabı veremedi. Yarışmacı, 30 bin TL’lik baraj ödülünü kazanarak yarışmaya veda etti.

İMİRZALIOĞLU: HEPİMİZİN KALBİNİ YAKTILAR

Yarışmacıyı beklerken kendini şiddet tutan ve duygusal anlar yaşamış Kenan İmirzalıoğlu, “Maalesef 15 yaşında o cana kıydılar. Hepimizin kalbini yaktılar. Tüm şehitlerimizi minnetle anıyoruz. Bir Eren Bülbülümüzü kaybettik lakin Ayşe annemiz bilsin oysa o bütün Türkiye’nin evladı oldu” ifadelerini kullandı.

EREN BÜLBÜL ŞEHİT DÜŞTÜ

Eren Bülbül, 1 Ocak 2002 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde dünyaya geldi. Maçka’nın Köprüyanı Mahallesi’ndeki Vazelon Manastırı yakınlarında polis ekipleri ile PKK aralarında çıkan çatışmanın arkasından, PKK’ya ast grup yiyecek içecek edinmek amacıyla bölgedeki bir eve girdi. Grubu, girdikleri evden yiyecek içecek çalarken gören Eren Bülbül durumu jandarma ve polislerden oluşan ekibe haber verdi. Bülbül daha sonra PKK’lıların girdiği evi uygulamak için emniyet güçleriyle birlikte sırası gelmişken, Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte PKK’lıların saldırısı sonucu 11 Ağustos 2017’de şehit oldu.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir