Korkunç cinayet 12 yıl sonra ortaya çıktı! Öldürülüp betona gömülmüş

Korkunç cinayet 12 yıl sonra ortaya çıktı! Öldürülüp betona gömülmüş

Açık Fikirli Nazilli’de inşaatlarda çalışan Nesip Sürmeli, 2010 yılında ortadan kayboldu. Sürmeli’nin eşi ve 2 oğlu, 2 sene baştan başa kayıp talebinde bulunmadı. Sürmeli’nin oğlu Hür Sürmeli, babasına ait arabayla kazaya karışınca babasının kayıp olduğu ortaya çıktı. Oysa yapılan araştırmalarda Sürmeli’ye ait bir iz bulunamadı.

YILLAR DAHA SONRA GELEN İHBAR

Geçtiğimiz günlerde ise Denizli’de yaşayan bir kişi, Sürmeli’nin öldürüldüğü ihbarında bulundu. Bunun üstüne Nazilli İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri soruşturmayı derinleştirdi. Kurulan özel takım, Sürmeli’nin öldürülüp gömüldüğünü belirledi.

BİR APARTMANIN GARAJINA GÖMÜLMÜŞ

Sürmeli’ye ait cenazenin bir apartmanın garajına gömüldüğü bilgisine ulaşılmasının peşinde, savcı gözetiminde garajın beton zemini meslek makinesi ile söküldü. Kazılan çukurda kemik parçalarına ulaşıldı. Kemikler, DNA testi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, olayla ilgili olduğunu tespit edilen 5 kişi gözaltına alındı.

Cesedi 12 yıl sonra bir garajda betona gömülü olarak bulundu! Yasak aşk iddiası ekipleri harekete geçirdi

ŞÜPHELER, ÖLMEDEN ÖNCE TANIŞTIĞI KADINDA

Öte yanlamasına alınan bilgiye takriben Nesip Sürmeli, kaybolmasından bir süre önce tanıştığı Kezban isimli kadına altın verdi. Kadın da ailesine bu altınlarla kamyon aldı. Sürmeli’nin bu olaydan kısa süre sonra ortadan kaybolması, canice şüphesini güçlendirdi.

“BABAM BİZİ TERK ETTİĞİ İÇİN KAYIP BAŞVURUSU YAPMADIK”

Yeni Asır’da bulunan habere göre; konuya ilişkin tanımlama yapan Özgür Sürmeli, “Babam, bana, kardeşime ve anneme kuvvet uygulardı. Sonunda da diğer bir kadınla ilişkisi yüzünden bizi terk etti. Bizi bırakıp giden kendisi olduğu için kayıp başvurusunda bulunmadık. Lakin acilen katillerinin bulunup cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.