Kurtlar Vadisi’nin Kılıç’ı Attila Olgaç: Necati Şaşmaz’la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası ayrılacaktık, iki misli para verdiler

Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç: Necati Şaşmaz'la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası ayrılacaktık, iki misli para verdiler

Türk televizyon tarihine damga vuran dizilerin başında gelen Kurtlar Vadisi’nde Kılıç karakterine hayat veren Attila Olgaç, ayrıca kendisi hem de öteki oyuncularla ilgili çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

“HEPİMİZ AYRILACAKTIK”

Dizide Polat Alemdar karakterine yaşam veren Necati Şaşmaz’la ilgili meydana çıkan tarikat haberleri sonrası kadrodan ayrılmak istediklerini açıklayan Olgaç, kendilerine iki misli ücret teklif bu kararlarından vazgeçtiklerini belirtti. Olgaç, yaptığı açıklamada “Hepimiz ayrılacaktık. Lakin geçimini sağlama için yaşamak önemli. Kesenin ağzını açtılar, aldığımız paranın iki mislini verdiler. İki misli para alınca da yapılacak bir şey olmadı” ifadelerine yer verdi.

Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: Hepimiz ayrılacaktık, iki misli para verdiler

“ZAFER ERGİN 3 MİSLİNİ İSTEDİ”

Açıklamasının devamında dizide Mehmet Karahanlı karakterini canlandıran Zafer Ergin’in devam etmek için 3 misli vergi istediğini gösteren Olgaç, “Galibiyet Ergin dedi fakat, ‘3 mislini isterim’. Onun üzerine ‘olmaz’ dedi adam. Bunun üstüne kanal devreye girerek ‘Sen iki ver. Üstünü ben vereceğim’ dedi ama 10 bölüm daha sonra öldürüldü. Zafer o kadar gitti. Yoksa o da gitmiyordu. Erken öldürüldü” biçiminde konuştu.

Kurtlar Vadisi'nin Kılıç'ı Attila Olgaç'tan yıllar sonra gelen itiraf: Hepimiz ayrılacaktık, iki misli para verdiler

Türkiye’nin yakın tarihine ışık turan dizideki oyuncularının gerçek hayattaki karşılıklarına ilişkin bir takım iddialar var. İşte oyuncular ve eşleştirildikleri o isimler:

Polat Alemdar: Abdullah Çatlı

Çakır: Alaattin Çakıcı

Dündar Kılıç: Laz Ziya

Uğur Çakıcı: Nesrin Çakır

Muradi Güler: Memati Baş

Drej Ali: Abdülhey Çoban

Aslan Akbey: Hiram Abas

Elif Eylül: Şeyda Yıldırım

Doğu Eşrefoğlu: Mehmet Fuat Doğu

Mito: Miktad Alpay

Seyfo Dayı: Haluk Kırcı

Behiç Türkcan: Behçet Cantürk

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.