Lunaparkta raylı oyuncak devrildi, korkunç kazada komiser yardımcısı hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı

Lunaparkta raylı oyuncak devrildi, korkunç kazada komiser yardımcısı hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı

Hacı Hüseyin mahallesinde bulunan bir lunaparkta raylı oyuncak demin belirlenemeyen bir nedenden dolayı kontrolü kaybederek devrildi.

KOMİSER YARDIMCISI YAŞAMINI YİTİRDİ

Meydana gelen kazada Çevik Güç Şube Müdürlüğü’nde görevli komiser yardımcısı 28 yaşındaki Sinem Gülşen Başvuru, eşi Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Samet Başvuru (31) ile beraber Şevval Akbaş (17) ve Fatma Akbaş (39) yaralandı. Giresun Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan yaralılardan tüm müdahalelere rağmen Şube Müdürlüğü’nde görevli komiser yardımcısı 28 yaşındaki Sinem Gülşen Kullanım hayatını kaybetti.

Lunaparkta yaşanan korkunç kaza komiser yardımcısı Sinem'i hayattan kopardı! Polis eşi de yaralı

“GENÇ YAŞTA BİR PERSONELİMİZİ KAYBETTİK”

Giresun Valisi Enver Ünlü hastanede yaralıları ziyaret ederken, güvenlik mensuplarına da başsağlığı diledi. Olayla ilgili açıklamalarda yer alan Vali Enver Ünlü, “Üzücü bir kaza sonucu 4 vatandaşımızın ikisi emniyet mensubu almak üzere yaralandılar. Hekim arkadaşlarımızın bütün müdahalelerine rağmen komiser yardımcısı evladımızı maalesef kaybettik. Hepimizin başı sağ olsun. İdari tahkikat, adli tahkikat devam ediyor. Maalesef personelimizi kaybettik kaza sonrası. Başsağlığı diliyorum, ilk kez emniyet camiası edinmek üzere, sevenlerine, güvenlik teşkilatına, değerli ailesine başsağlığı diliyorum. Başsağlığı dileklerimi iletmek için geldim. Arkadaşlarımız ellerinden geleni yaptılar ama maalesef genç yaşta bir personelimizi kaybettik. Acımız büyük üzgünüz. Diğer konularla ilgili şimdi bir şey söylemem dürüst olmaz. Yaralılarımızın durumu iyi. Rahmetli komiser yardımcımızın eşi de biraz önce taburcu oldu. Lakin maalesef bir personelimizi kaybettik” açıklamasında bulundu.

Lunaparkta yaşanan korkunç kaza komiser yardımcısı Sinem'i hayattan kopardı! Polis eşi de yaralı

BİR YIL ÖNCE EVLENMİŞLER

Kaza sonrası lunaparkta çözümleme yapılırken, olayla ilgili de soruşturma başlatıldı. öte taraftan kazada hayatını kaybeden Çevik Zorlama Şube Müdürlüğü’nde görevli komiser yardımcısı 28 yaşındaki Sinem Gülşen Başvuru Formu ile yaralanan Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Samet Dilekçe’nin bir sene önce evlendikleri öğrenildi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir