Marmaris’te çıkan yangın sonrası Şahan Gökbakar’dan peş peşe paylaşım: Nerede bu uçaklar?

Marmaris'te çıkan yangın sonrası Şahan Gökbakar'dan peş peşe paylaşım: Nerede bu uçaklar?

Marmaris ilçesi Amazon Koyu Bördübet Yedi Adalar mevkiindeki ağaçlık alanda akşam saatlerinde az önce bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Havadan ve karadan ekiplerin müdahale ettiği yangın, kısa sürede yayıldı. Havanın kararmasıyla alevlere müdahalenin karadan devam edeceği öğrenilirken, çevre illerden de destek ekipler yola çıktı.

ART ARDA PAYLAŞIMLARLA İSYAN ETTİ

Sosyal medyada da kısa süren gündemin zirvesine oturan yangınlar ilgili oyuncu Şahan Gökbakar’dan peş peşe paylaşımlar geldi.

“NEREDE BU UÇAKLAR?”

Geçtiğimiz yıl Marmaris’te çıkan yangınları birincil günden beri peşine düşüp takip eden ve durum yerinden yaptığı yayınlarla kamuoyunu bilgilendiren Gökbakar, “Marmaris Bördübet yanıyor. Bütün kış daima söyledik… Nerede bu uçaklar!… 1 adet helikopter görülmüş. 3 farklı yer yanıyor” dedi.

Oyuncu Şahan Gökbakar'dan Marmaris isyanı: Bütün kış söyledik, nerede bu uçaklar?

“BU SEZON ALARMDA OLMANIZ LAZIMDI”

Gökbakar, ikinci paylaşımında ise, “Su atan helikopterden bu video… Bir tane helikopter ne yapsın bu yangına… Şuraya bakın… Marmaris yine yanıyor. Tüm kış söyledik. Uçaklar nerede? Bu sezon alarmda olmamız lazımdı. Fakat nafile…” ifadelerini kullandı.

“KIŞ BOYU SÖYLEDİM”

Bir sonraki paylaşımında ise Gökbakar, “Bakın henüz hava parlak iken, bu halde yanan bir yangın… Havadan uçakla müdahale edilir mi? Edilir! Nerede uçaklar??? Uçaklar nerede??? Bu yangın yeniden pek büyük bir alanı yok edecek ancak! Yazık! Kış boyu bu hatıra söyledim! Nerede bu uçaklar?” dedi.

Oyuncu Şahan Gökbakar'dan Marmaris isyanı: Bütün kış söyledik, nerede bu uçaklar?

GEÇTİĞİMİZ YIL DA BÖLGEDEN UÇAK ÇAĞRISINDA BULUNMUŞTU

Gökbakar, geçtiğimiz yaz aylarında gerçekleşen yangına müdahale için söndürme uçaklarının bölgeye gelmesi için çoğu kez çağrı yapmıştı.

Marmaris'teki yangın Şahan'ı çıldırttı! Art arda paylaşım yapıp tek bir soru sordu: Nerede bu uçaklar?

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.