Masumlar Apartmanı’nın Neriman’ı Gizem Katmer, Güçlü Aydoğdu ile dünyaevine girdi

Masumlar Apartmanı'nın Neriman'ı Gizem Katmer, Güçlü Aydoğdu ile dünyaevine girdi

Başrollerini Ezgi Ara Verme, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın paylaştığı ve geçtiğimiz haftalarda final yapan ‘Masumlar Apartmanı’ adlı dizide rol bölge Gizem Katmer, bir süredir sanat yönetmeni Kuvvetli Aydoğdu ile aşk yaşıyordu. Çiftten hoş haber geldi.

DÜĞÜNDEN İLK KARELER

Geçtiğimiz ay aile arasında yapılan bir tören ile nişanlanan ünlü çiftten Katmer, bu özel gününden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Gizem Katmer ile Zinde Aydoğdu, dün aileleri ve arkadaşlarının katıldığı törenle evlendi. Mutluluğa “evet” diyen çiftin düğününden birincil kareler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

“AY BENİM GÜZELİM”

‘Masumlar Apartmanı’nda ‘Safiye’ karakteriyle Gizem Katmer’in ablasını canlandıran Ezgi Ara Verme’dan uyarı çeken bir paylaşım geldi. Katmer’in gelinlikli pozunu paylaşan Ezgi Mola, “Ay benim güzelim. Gizem Katmer’im bugün evleniyor. Çok güzelsin canım Gizem” notunu düştü.

GİZEM KATMER KİMDİR?

Gizem Katmer, 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rizeli olan Katmer Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu. İlk sinema deneyimini Aşk, Büyü vs. adlı filmde yaşamıştır. Bir fazla reklam filminde bulunan Katmer’in yıldızı Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Neriman Karakteri ile parladı.

GİZEM KATMER’İN EŞİ KİMDİR?

Gizem Katmer, bir süredir sanat yönetmeni Güçlü Aydoğdu ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz ay aile arasında yapılan bir merasim ile nişanlanan ünlü çift, dün aileleri ve arkadaşlarının katıldığı törenle evlendi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.