Mesut Özil Fenerbahçe’yi sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı! Futbolcu suskunluğunu bozdu

Mesut Özil Fenerbahçe'yi sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı! Futbolcu suskunluğunu bozdu

Büyük umutlarla geldiği Fenerbahçe’de bekleneni veremeyerek kadro dışı kalan Mesut Özil’in, geçtiğimiz günlerde sarı-lacivertlileri sosyal medyadan takip etmeyi bırakması büyük ses getirmişti.

FENERBAHÇE’Yİ YENİDEN TAKİP ETTİ

Yıldız futbolcu, Fenerbahçe’nin sosyal ağ hesabını tekrar peşine düşüp takip ederken bir de açıklama yaptı. “Kamuoyunda şahsımla ilgili yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları alıkoymak ve camiamızı dürüst bilgilendirmek adına bu açıklamayı yerine getirmek istedim.” ifadelerini kullanan Özil açıklamasında, şöyle dedi:

Fenerbahçe'yi takip etmeyi bırakan Mesut Özil suskunluğunu bozdu! Paylaşımına tepki yağıyor

“SABIRLA ZAMANIMIN GELMESİNİ BEKLİYORUM”

“Ilk Önce kişisel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her lahza çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı belirlemek namına sabırla zamanımın gelmesini bekliyorum.

“TÜRKİYE’YE TATİL YAPMAYA GELMEDİM”

Ben Fenerbahçe’ye ve vatanım Türkiye’ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir gaye ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe’de yaşamayı özlem ettiğim bir çok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

Fenerbahçe'yi takip etmeyi bırakan Mesut Özil suskunluğunu bozdu! Paylaşımına tepki yağıyor

“YALAN HABERLERE İTİBAR ETMEYİN”

Ayrıca ben, hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe’ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada meydana çıkan yalan haberlere asalet etmemeleridir.”

TARAFTARDAN TEPKİ YAĞIYOR

Bu tanımlama sonrası Fenerbahçe taraftarının büyük bir kısmı Mesut Özil’i eleştirdi. Sarı-lacivertli taraftarlar, yıldız futbolcunun Fenerbahçe’yi önce takipten çıkıp, sonradan tekrar takibe almasını tutarsız buldu. öte yandan bazı taraftarlar da Mesut Özil’in yeni sistemde yerinin olmadığının belirterek takımdan ayrılmasını istedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.