MİT’ten sınır ötesi operasyonu! Terör örgütü PKK’nın sözde Gara lojistik sorumlusu dahil, 7 terörist etkisiz hale getirildi

MİT'ten sınır ötesi operasyonu! Terör örgütü PKK'nın sözde Gara lojistik sorumlusu dahil, 7 terörist etkisiz hale getirildi

Kahraman Mehmetçik ve MİT, başarılı operasyonlarıyla bölücü terör örgütü PKK’ya hudut ötesinde deha göz açtırmıyor. Son olarak Irak’ın kuzeyindeki Gara’da düzenlenen operasyonla, terör örgütü PKK’nın iddiaya göre Gara lojistik sorumlusu Azad Yandı’nın da aralarında olduğu 7 terörist etkisiz hale getirildi.

TURUNCU KATEGORİDEKİ TERÖRİST DE ÖLDÜRÜLDÜ

İçişleri Bakanlığı bu sabah da turuncu kategorideki bir teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Eren-3 operasyonları kapsamında Batman kırsalında etkisiz ayla getirilen 2 teröristten birinin turuncu kategoride olduğunu bildirildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya tarafından, Batman İl Jandarma Komutanlığınca, Kozluk ilçesinin Yanıkkaya kırsalında Jandarma İHA- SİHA destekli olarak jandarma özel harekat ve jandarma komando timlerinin katılımıyla istihbarata dayalı nokta işlem yapıldı. Söz konusu bölgede operasyonlar devam ediyor.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir