Muharrem İnce: 6’sından biri çıkıp da ben bu Erdoğan’ı yenerim diyemiyor

Muharrem İnce: 6'sından biri çıkıp da ben bu Erdoğan'ı yenerim diyemiyor

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, son 1 yılda 4. defa Denizli’ye geldi. İlk başta Kale ilçesinde partililerle bir araya gelen Muharrem İnce, arkasında da kent merkezinde hareket etti. Burada bir otelde açıklamalarda bulunan Muharrem İnce, 6’lı İttifakı kasıt aldı. İnce, “Şunu söyleyeyim 6’sından biri çıkıp da ben bu Erdoğan’ı yenerim düşün peşime diyemiyor” diye konuştu.

“RUHSATLAR CHP’Lİ BELEDİYEDE, ÇEK RAPORU AK PARTİ’DE”

” Türkiye’de iki ittifak değil, üç ittifak var. diğer taraftan rant ittifakı var” diye aralıksız Muharrem İnce, “Duymadınız mı? Muğla, Bodrum, Marmaris Çeşme böyle acayip yerlerde, çok garip ittifaklar var. Ruhsatlar CHP’li belediyede, çek raporu AK Parti’de. Denizli’de deniz kenarı olmadığı için sizde o kadar yok galiba, buralarda fazla var. Otel, rezidans ne istiyorsanız sayabilirim” ifadelerini kullandı.

“CHP’DEN VE İYİ PARTİ’DEN HER AY DÜZENLİ ÜCRET ALIYORLAR”

CHP’ye yüklenen Muharrem İnce, “Halk Müziği TV, Tele 1, KRT, CHP’den ve İYİ Parti’den her ay düzenli ücret alıyor. Miktarlarını bile söylerim. Son zamları bilmiyorum fakat. bundan başka haber yaptıkları vakit ‘maaşı keseriz’ diye tehdit ediyorlar, sonradan bu ülkeye demokrasi getireceğiz diyorlar” dedi.

“SİYASET YUMRUKLA DEĞİL DİL VE BEYİNLE YAPILIR”

Gazeteci Latif Şimşek’e saldıran Cemal Enginyurt’u da eleştiren İnce, “Cemal Enginyurt’a gelince, kendini ringde zannediyor. Meclisi de ring zannediyor, stüdyoyu da ringe zannediyor, her yeri ring zannediyor. Ona da yumruklarını değil, dilini kullanmasını öneriyorum. Siyaset yumrukla yok, dil ve beyinle yapılır” diye konuştu. – DENİZLİ

Muharrem İnce: 6'sından biri çıkıp da ben bu Erdoğan'ı yenerim diyemiyor
Muharrem İnce: 6'sından biri çıkıp da ben bu Erdoğan'ı yenerim diyemiyor

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir