Müslüme’nin cinayet şüphelisi Hasan Yağal’ın geliniyle cinsel birliktelik yaşadığı iddia edilmişti! Gelinden

Müslüme'nin cinayet şüphelisi Hasan Yağal'ın geliniyle cinsel birliktelik yaşadığı iddia edilmişti! Gelinden

Mersin’in Gülnar ilçesinde kayıp olarak aranırken, 10 gün sonradan cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın canice şüphelisi olarak tutuklanan dedesi Hasan Yağal’ın yargılanmasına başlandı.

ANNE, KAYINPEDERDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Hakim karşısına çıkan Hasan Yağal, DNA raporunda Müslüme’nin babası olduğunun tespit edilmesi hakkında “Raporu bilemem, gelinim ile cinsel ilişkim olmadı” ifadelerini kullandı. Bu iddialar sonrası gözlerin çevrildiği anne Selvi Yağal ise ifadesinde kayınpederi Hasan Yağal’dan şikayetçi olmadığını kaydetti.

“BANA TECAVÜZ ETMEDİ”

İfadesinde kayınpederinin suçu olmadığını gösteren Selvi Yağal, “Bana tecavüz etmedi. Cenab-ı Allah bana hesap sorar, bana bir şey yapmadı” dedi. Bunun üzerine mahkeme heyeti, çocuğun babasının DNA raporlarında dedesi olduğunun ortaya çıktığını hatırlatınca Selvi Yağal, “Kabul etmiyorum, o kadar bir şey olmadı. Müslüme olayından dolayı kimseden davacı değilim” diye konuştu.

BABAANNE: EŞİME GÜVENİYORUM

Duruşmada babaanne Ayşe Yağal ise Müslüme’nin kaybolduğunu eşine kendisinin söylediğini, eşinin de bu nedenle haberinin olduğunu ve traktörle aramaya çıktığını kaydetti. Ayşe Yağal, Hasan Yağal’ın gelinine tecavüz iddiasına yönelik ise “Selvi bizim öz yeğenimiz. Ben eşime güveniyorum. O böylece bir şey yapmaz. Benim eşim masum” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.