‘Müstehcen görüntülü görüşme’ iddiası sonrası CHP’li İl Genel Meclis Üyesi partiden istifa etti

'Müstehcen görüntülü görüşme' iddiası sonrası CHP'li İl Genel Meclis Üyesi partiden istifa etti

CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Burhanettin Çakır’dan, bir kadınla görüntülü görüşmesine ait müstehcen görüntüleri üzerinden şantajla para istek edildi. Bunun üzerine Burhanettin Çakır, güvenlik güçlerine artan bir şekilde şikayetçi oldu. Kamuoyunda yaşanan tartışmaların peşinde Burhanettin Çakır hem il genel meclisi üyeliğinden hem de partisinden istifa etti.

“SANAL ORTAMDA KOMPLOYA UĞRADI”

Yaşananların arkasında CHP Çaycuma İlçe Başkanı Asalet Köktürk, Çakır’ın sanal ortamda komploya uğradığını söyledi. Çakır’ın hem il genel meclisi hem de parti üyeliğinden istifa ettiğini söyleyen Köktürk, “Üzülerek görmekteyiz oysa sanal ortamda komploya uğrayan ve kendisinden tehditle para istenen partili üzerinden birçok yanlış bilgi barındıran haberler yerel basında yer almaktadır.” dedi.

'Müstehcen görüntülü görüşme' iddiası CHP'yi karıştırdıCHP Çaycuma İlçe Başkanı Asalet Köktürk

“DEĞİŞİK TUZAKLAR KURULUYOR”

Köktürk konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yaşananlar her bireyin başına gelebilecek tarzda ve ders niteliğindedir. Benim genel olarak vatandaşlarıma da buradan seslenişim, sanal ortamda sosyal ağlardan tanımadıkları numaralardan gelen canlı görüntülü aramalara cevap vermemeleridir. Çünkü buralardan değişik tuzaklar kurulabilmektedir. Bu komploya uğrayan dost kesinlikle hatalıdır. Hatasının karşılığını ise İl Genel Meclisi ve parti üyeliğinden ayrılarak görmüştür. başkaca söyleyecek sözümüz yoktur. Kendisinin acilen CHP ile ilgili bağı bulunmamaktadır.”

'Müstehcen görüntülü görüşme' iddiası CHP'yi karıştırdı

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.