Nihat Doğan evlilik sonrası coştu: Allah’ın verdiği ödülsün

Nihat Doğan evlilik sonrası coştu: Allah'ın verdiği ödülsün

Özel hayatıyla çoğu kez adından söz ettiren türkücü Nihat Doğan, geçtiğimiz günlerde apar topar düğün masasına oturdu. Istek isimli hayranı ile evlenen ve bebek beklediği öğrenilen Doğan, sadece yakın çevresini davet ettiği bir düğün yaptı.

DÜĞÜNDE HALAY ÇEKTİLER

İlişkisini gözlerden uzaktan yaşamış Doğan, daha önce imam nikahı kıydığı Arzu Hanım’ın 3 aylık gebe olmasıyla resmi düğün ve nikah yaptı. Sade bir kır düğünü tercih eden çift, törende sevdikleriyle doyasıya eğlenerek halay çekti. Çiftin düğününde havaya alev açılması ise sosyal medyada gündem oldu.

*#arabaslik*944*#arabaslik*

İlk evliliği 46 yaşında yapan Nihat Doğan, düğünün ardındaki Instagram hesabından romantik bir paylaşım yaptı. Eşi ve annesiyle düğünde çektirdiği fotoğrafları yayınlayan Doğan, “Sen bana Allah’ın verdiği bir ödülsün. Sen bana cennetten bir gülsün, gülücüksün. Hoş geldin hayatıma. Sonsuza kadar birlikte yaşamak ve yaşlanmak dileğiyle dünyam benim. Bir maşallahınızı alalım” notunu yazdı.

Doğan’ın kısa sürede binlerce alkış bölge paylaşımına Turabi, Nagihan Karadere, Armağan Çağlayan, Safiye Soyman, Aslı Hünel ve Nur Viral gibi birçok meşhur isimden tebrik yorumu geldi.

Nihat Doğan’ın düğününden fazla özel görüntüler! ‘Ki Zava ki Büke’ ile kurtlarını döktüler Nihat Doğan ve 3 aylık gebe hayranının düğün pozu ortaya çıktı! Çiçekle karnını kamufle etti İranlı hayranı ile evlenmişti! Nihat Doğan’ın düğününde bir maganda, kalabalığın ortasında havaya peş peşe alev etti Nihat Doğan, 3 aylık gebe olduğu söylenen İranlı hayranı Arzu ile dünyaevine girdi sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir