Oğluyla yaşadığı diyaloğu paylaşan Özcan Deniz’den imalı sözler: Mutluluk entelektüel bir seçimdir, bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya

Oğluyla yaşadığı diyaloğu paylaşan Özcan Deniz'den imalı sözler: Mutluluk entelektüel bir seçimdir, bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya

2018 yılında evlendiği Feyza Aktan ile maceralı bir şekilde boşanan ve aralarındaki çekişme aralıksız Özcan Deniz, sosyal ağ hesabından imalı bir paylaşım yaptı.

“HAYATIMIN EN HOŞ SOHBETİNİ YAPTIK”

Oğlu Kuzey ile tatil yapan Özcan Deniz, plajda çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından yayınlayarak aralarındaki diyaloğu anlatırken ad vermeden ağır göndermelerde bulundu. Deniz, 2,7 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşıma şu notu düştü: “Bugün, sen karpuzunu yiyip, kendi kendine şarkı söylerken, suratımda aptal aşık bir gülümsemeyle seni izlerken yakaladın beni. Sonradan sordun ‘Baba’, söyle oğlum. ‘Bana yakışıyor mu?’ Ne yakışıyor mu oğlum? ‘Mutluluk’… Baba kurban sevinç herkese yakışır. Hele çocuklara çok yakışır. En fazla da sana oğlum. ‘Sana da baba’. Sonra dünyanın en hoş gözleriyle hınzır bir görünüm atarak yemeye devam ettin. Hayatımın en hoş, daha aşağı metinlerle batmış sohbetini yaptık seninle. Üstüne kitaplar yazılacak kadar dolu bir andı…”

“SENİN 4 YAŞINDA KAVRADIĞINI ÖMÜR BOYU KAVRAYAMAYAN CAHİLLER VAR”

“Evet oğlum mutluluk entelektüel bir seçimdir, Herkes bunu başaramaz… Senin 4 yaşında kavradığın şeyi, bir ömür kavrayamayan cahillerle batmış bu dünya… Herkese, her şeye inat sana en çok yakışanı yap ve defalarca mutlu ol… Lakin bunu katiyen lakin katiyen başkalarının mutsuzluğu üzerine inşa etme! Baban ara sıra sevinç düşmanlarına bu fırsatı mahsus ve de bilmeyerek verdi. Bağlı oysa bundan böyle bu fırsat kimseye yeniden verilmeyecek! Sen sakın bu hataya düşme. Evet oğlum ikimize de fazla yakışıyor. Seni fazla seviyorum canım oğlum… Mutluluğumuza.”

Oğluyla fotoğraflarını paylaşan Özcan Deniz'den imalı sözler: Mutluluğu kavrayamayan cahiller var

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir