Okunuşu cevabından da zor! Kenan İmirzalıoğlu’nun soruyla imtihanı yarışmaya damga vurdu

Okunuşu cevabından da zor! Kenan İmirzalıoğlu'nun soruyla imtihanı yarışmaya damga vurdu

ATV ekranlarının fenomen yarışması Kim Milyoner Elde Etmek İster, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Yarışmanın yeni bölümüne ise Altı yıldır milletlerarası bir teknoloji şirketinde sektör yöneticisi olarak çalışan Erhan Bey’e sorulan soru damga vurdu.

11 KELİME 168 HARFTEN OLUŞUYOR

Yarışmacıyla sohbet ettikten daha sonra soruyu okumak isteyen sunucu Kenan İmirzalıoğlu, soruyu görür görmez gülmeden duramadı. İmirzalıoğlu, “Krungthep Mahanakhon Amonrattanakosin MahintharaAyuthayaMahadilok PhopNoppharat RatchathaniBurirom Udomratchanivet Mahasathan AmonPiman AvatanSathit Sakkathattiya VitsanukamPrasit nedir?” sorusunu büyük bir azimle kelime kelime okudu. 11 kelime 168 harften oluşan kelimeyi okumaya çalışan İmirzalıoğlu’nun o halleri ise herkesi güldürdü.

Okunuşu cevabından da zor! Kenan İmirzalıoğlu soruyla imtihanı yarışmaya damga vurdu

JOKER KULLANDI ANCAK OLMADI

“Öncelikle ağzınıza sağlık durumu. Telefon jokerine asla sorulmaması gereken soru” biçiminde mizah yapan Erhan Bey, çift cevap joker hakkını kullandı. İlk olarak Yeni “Zelanda’da bir tepe” cevabını veren yarışan yanlış çıkınca “Hindistan’da bir köy” şıkkını söyledi. Fakat Erhan Bey’in verdiği cevap da yanlış çıktı. Sorunun içten cevabı ise ” Tayland’ın başkenti” idi.

Okunuşu cevabından da zor! Kenan İmirzalıoğlu soruyla imtihanı yarışmaya damga vurdu

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.