Para karşılığı cinsel ilişki için anlaştığı erkekleri, sevgilisiyle gasp eden kadın tutuklandı

Para karşılığı cinsel ilişki için anlaştığı erkekleri, sevgilisiyle gasp eden kadın tutuklandı

Beyoğlu’nda 29 Mart 2022 tarihinde polise başvuran Ş.K. (29) para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı bayan ve sevgilisi tarafından gasbedildiğini söyleyerek şikayetçi oldu.

SEVGİLİSİ DÖVDÜKTEN SONRADAN GASBETMİŞ

Mağdur Ş.K. poliste verdiği ifadesinde “Para karşılığı birlikte almak için çağırdığım kadın içeri girdikten bir süre sonradan kapı çaldı. Açtığımda hiç tanımadığım bir kişi ‘Sevgilimle ne yapıyorsunuz’ diyerek içeri girdi. Elinde bıçak vardı. Beni dövüp para ve cep telefonlarımı gasbederek kaçtılar” dedi.

BAŞKA BİR KURBAN DAHA ŞİKAYETÇİ OLDU

8 Mayıs 2022 tarihinde polise başvuran mağdur D.K. de (31) aynı yöntemle 3 bin 500 lira peşin para parası, kol saati ile cep telefonunun gasbedildiğini söyledi. Polis yaptığı incelemede şüphelilerin, D.K.’nın evinde bulunan kameralar kadar görüntülendiğini belirledi. Görüntülerde şüphelinin elinde bıçakla evin içinde dolaşarak mağdura tehditler savurduğu anlar yer alıyor.

GÖZALTINA ALINDILAR

Bu olaydan iki gün daha sonra bu defa Güngören’de ortaya meydana çıkan şüpheliler mağdur M.D. (51)’yi darbederek 3 bin lira peşin para parasını gasbedip, internet bankacılığını kullanarak 8 bin lira parayı zorla kendi hesaplarına aktardılar. Gasp Büro Amirliği dedektifleri kimliklerini belirlendiği şüphelileri takibe aldı. Şüphelilerin Esenyurt’ta bir apart otele gittiklerinin belirlenmesi üstüne bölgede pusu kuruldu. Bir süre sonradan şüphelilerden Istek Ç.’nin yanındaki mağdur M.V. (56) ile dışarı çıktığı görüldü. Bu sırada Açlık Ç’nin sevgilisi Recep K.’nın elindeki bıçakla onların yanında giderek mağduru gasbetmeye çalıştığı görülünce işlem için düğmeye basıldı. Polis ekiplerinin müdahalesi ile Recep K. ile sevgilisi Özlem Ç. gözaltına alındı. Işlem güvenlik kamerası göre saniye saniye görüntülendi.

İLİŞKİYE GİRMEK İÇİN ANLAŞTIĞI İNSANLARI GASBETMİŞ

Gasp Ofis Amirliğine getirilen şüpheliler olaylarla ilgili sorgulandı. Şüphelilerden Özlem Ç.’nin internet üzerinden gönderdiği resimlerle birlikte elde etmek için erkekler bulduğu sonra sevgilisiyle plan yaparak onları gasbettikleri anlaşıldı. Özlem Ç.’nin daha önceden 16, Recep K.’nın ise 4 suç kaydı olduğu anlaşıldı. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme kadar tutuklandılar.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.