Rüyasında gördüğü doktor için Ordu’dan Van’a giden öğretmen, yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu

Rüyasında gördüğü doktor için Ordu'dan Van'a giden öğretmen, yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu

Ordu’da yaşayan coğrafya öğretmeni Hülya Aba Çiftçi, yıllar önce glumos tümörüne yakalandı. Ankara ve İstanbul ilk olarak edinmek üzere gittiği sayısız hastanede umduğunu bulamayan Çiftlik Sahibi, arayışını sürdürdü. Rüyasında gördüğü Yürek ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Halil Başel’in ameliyatının başarılı geçeceğini söylemesi üstüne Van’a gelen Çiftlik Sahibi, yapılan ameliyatla sağlığına kavuştu.

“BENİ İLK GÖRDÜĞÜNDE ‘SİZİ RÜYAMDA GÖRMÜŞTÜM’ DEDİ”

Konuyla ilgili açıklamada yer alan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Halil Başel, Hülya Aba Çiftlik Sahibi’nin daha önce birçok hastaneye gittiğini açıklama ederek, “Cümbür Cemaat komplikasyonlardan bahsedince insan çekiniyor. Hatta ameliyata aldığımızda yoğun bakımda birincil uyandırdığımız süre ‘Ben yaşıyor muyum?’ dedi. öyle etkilenmiş ancak, artık ameliyat rüyalarına girmiş. Beni birincil gördüğünde ‘Ben sizi rüyamda görmüştüm’ dedi. Kuvvet bir ameliyattı. Çünkü tümör derine giden bir ot gibi yaşama. Başarıyla çıkardık. İnşallah bundan daha sonra daha da iyi olacak” dedi.

Rüyasında kendisini iyileştireceğini söyleyen doktor için Ordu'dan Van'a gitti

“RÜYAMDA BANA AMELİYATIMIN ÇOK BAŞARILI GEÇTİĞİNİ SÖYLEDİ”

Hülya Aba Çiftçi isimli hasta ise, “Fazla araştırma yaptım. Fazla tehlikeli bir hastalık olduğunu biliyordum. Öğretmen olmam sebebiyle ses tellerim önemliydi, şah damarlarım önemliydi, hayatta kalmam önemliydi. Ben Ankara ve İstanbul’da çok fazla doktora gittim. Birçok meşhur doktorla görüştüm. Halil Hoca’yı tesadüfen buldum. O gece rüyamda Halil Hoca’yı gördüm. Bana ameliyatımın çok başarılı geçtiğini söyledi. Hiçbir komplikasyon olmadığını, hiçbir damarın yıpranmadığını söyledi. Bu bana koskocoman bir enerji verdi. Ben bunun üzerine tüm doktorları bir tarafa ittim ve Van’a kadar geldim. Hatta İstanbul’da bana ‘Van’da ne işin var. İstanbul’da hekim mu yok’ dediler. Lakin ben inandığım şeyi yapmak istiyorum, beni etkilemeyin dedim ve geldim. Fiilen çok mutluyum. Kendimi iyi hissediyorum ve Van’dan mutlu ayrılıyorum. İyi ki Van’a gelmişim. Ben aslında çok mutlu oldum ve mutlu ayrılıyorum” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir