Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, AK Parti hükümetini eleştirdi: Bunların metal yorgunluğu var, o yüzden artık dinlenmeleri gerek

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, AK Parti hükümetini eleştirdi: Bunların metal yorgunluğu var, o yüzden artık dinlenmeleri gerek

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, partisinin Bursa İl Başkanlığı göre her yıl düzenlenen geleneksel “Ulusal Görüntü Buluşması” dahilinde milli görüşlülerle bir araya geldi.

“HEPİNİZİN ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA OLDUĞUNUZU BİLİYORUZ FAKAT SEÇİMLER UZAKTAN DEĞİL”

Sözcü’de yer alan habere kadar, çok sayıda ulusal görüşlünün katıldığı buluşmada konuşan Karamollaoğlu, “Kuvvet günlerden geçiyoruz. Hepinizin bir takım zorluklarla aleyhinde karşıya olduğunuzu biliyoruz. Fakat seçimler uzak değil. On aydan daha az bir süre kaldı. Bu sizlerin, milletimizin arayışının ne olduğu, yönelişinin nereye olacağını biz gösterecek bir seçim olacak” ifadelerini kullandı.

“HÜKÜMET ARTIK SORUNLARA ÇÖZÜM BULAMIYOR”

Mevcut AK Parti hükümetinin aktüel durumu hakkında konuşan Karamollaoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu.

“Şimdiki arkadaşlar bundan böyle sorunlara çözüm bulamıyorlar. Bunların metal yorgunluğu var. Metal yorgunluk aramak yeniden iş görememek çağırmak. O yüzden artık bunların dinlenmesi gerek.

“BİZİM KİTABIMIZDA YOLSUZLUK YAZMAZ FAKAT CUMHURBAŞKANI ‘İTİBARDA İSRAF OLMAZ’ DİYOR”

Bizim kitabımızda kanunsuzluk ve müsriflik yazmaz. Lakin maalesef Cumhurbaşkanımız itibarda israf olmaz diyor. Yani şeref bakmak için her türlü harcamayı yaparsanız, caka satarsanız, bir yere giderken ihtişamla giderseniz. Böyle mantık olur mu? Hangi ülkede yaşıyoruz? Bunlar görünmüyor diye biz bilmiyor muyuz zannediyorsunuz? Biz biliyoruz. İnşallah bu tercih milat olacaktır ve ülkemiz yeniden ayağa kalkacaktır.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir