Sağlık Bakanı Koca’dan özlük haklarına yönelik önemli bilgilendirme: Yönetmeliğin yayınına az kaldı

Sağlık Bakanı Koca'dan özlük haklarına yönelik önemli bilgilendirme: Yönetmeliğin yayınına az kaldı

Afiyet Bakanı Fahrettin Koca, sağlık durumu çalışanlarının özlük haklarına ilişkin yönetmeliğin yayınlanmasına eksik bir vakit kaldığını açıklama etti. Bakan Koca, konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Carpe diem. Beklediğin anı yaşa. Yönetmeliğin yayınına az kaldı.” ifadesini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca'dan sağlık çalışanlarını heyecanlandıran paylaşım: Yönetmeliğin yayınına az kaldı

“15 AĞUSTOS’TA DEVREYE GİRECEK”

Sağlık Bakanı Koca, daha önce gazetecilerin, sağlık durumu çalışanlarının özlük haklarına ilişkin sorusuna, “Yeni bir mevzuat hazırladık. Adaleti tedarik etmeye, emeğe karşılığını vermeye odaklandık. Kroki ilgili kurumların görüşlerine açıldı. Yakında yayınlanarak 15 Ağustos’ta devreye girecek. Hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın memnuniyeti ile sorunlar daha basit çözülecek.” yanıtını vermişti.

Sağlık Bakanı Koca'dan sağlık çalışanlarını heyecanlandıran paylaşım: Yönetmeliğin yayınına az kaldı

“CÜMBÜR CEMAAT İÇİN GÖZLE GÖRÜLÜR IŞIK HALKASI GELECEK”

Koca, sosyal medya hesabından daha önce de “Sağlıkta çözülemeyecek sorunumuz yok. Çareleri ya uygulamaya konuldu ya da konulmak üzeredir. Afiyet çalışanlarımız son 2,5 yılın ağır şartlarında yıprandı. Yapılan iyileştirmeler 15 Ağustos’ta cümbür cemaat için gözle görülür ülkü gelecek. Sizler için de üstümüze düşeni çabucak yapıyoruz.” paylaşımını yapmıştı.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.