Şarkıcı Doğuş: Eşimin yanında bir hayranımdan ahlaksız teklif aldım

Şarkıcı Doğuş: Eşimin yanında bir hayranımdan ahlaksız teklif aldım

Şarkılarıyla adından laf ettiren ünlü şarkıcı Doğuş, 2014 yılında Azerbaycan’ın Müge Anlı’sı olarak tanınan Hoşkedem Hidayetkızı ile evlendi. Mutlu bir evliliği olan ve eşinin işinden dolayı Azerbaycan ile Türkiye arasında mekik dokuyan şarkıcı, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına davetli oldu.

“‘DOĞUŞ 2 YILA BOŞANIR’ DEDİLER, ÇOCUKLARIM 6 YAŞINA GİRDİ”

Evliliğinden bahseden şarkıcı, “Aile önemli, harmoni kayda değer. Ben hiçbir vakit düzensiz olmadım. Erken yatar erken kalkarım, bunlar fazla manâlı. Yememe içmeme çok tartı verimi. ‘Doğuş dar durmaz iki yıla boşanır’ diyenler vardı. Çocuklarım oldu, ‘Çocuklar bir yaşına gelince boşanır’ dediler. Çocuklar altı yaşına girdiler, herhalde artık demiyorlardır. Eğer burada konser ya da bir proje varsa işlerimi hallediyorum, 1-2 gün dinlendikten sonra Azerbaycan’a gidiyorum” dedi.

EŞİNİN YANINDA AHLAKSIZ TEKLİF ALMIŞ

Sunucuların “Sen buradayken eşinin aklı kalıyor mu? Kıskançlıklar oluyor mu?” sorusu üstüne aldığı bir ahlaksız tekliften bahseden Doğuş, şunları söyledi: “Kalıyor natürel, ortak. Benim de aklım onda kalıyor. İlk dönemler kıskançlık oluyordu ama bundan böyle oturdu. Sekiz yılı geçtik. Biri bir şey istiyorsa alyans durdurmuyor. Eşim bana gelen tekliflerden birine eşit geldi. Ben sahnedeyken seyircilerinden biri bir tümce kullandı, bütün orkestra sustu. Eşim de orada, en kötüsü o. Ahlaksız önerge durumu oldu, açıkça bağırdı. Eşim bana baktı, güldü. Sonra ben de güldüm. Alyansımı gösterdim, ne yapayım!”

Değişen imajından bahseden ve saç ektirdiğinden bahseden şarkıcı, “Kel değildim lakin aralarda boşluklar vardı. Yaş itibariyle saçım dökülmeye başlamıştı. Akıllılık ettim ve saç ektirdim” biçiminde konuştu.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.