Şarkıcı Yeliz, 6 sene yaşadığı korkunç şiddeti anlattı: Saçım etimden kopmuştu

Şarkıcı Yeliz, 6 sene yaşadığı korkunç şiddeti anlattı: Saçım etimden kopmuştu

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Gerekçe programının bu haftaki konuğu Türk müziğinin efsane sanatçılarından Yeliz oldu. Başından geçen evlilikleri anlatan artist, yaşadığı şiddeti ve evinin kurşunlanmasından da bahsetti.

“ŞİDDETTEN DOLAYI SAÇIM ETİMDEN KOPTU”

İlk evliliğinde yıllardan beri şiddete maruz kaldığını söyleyen Yeliz, “En popüler olduğum dönemde karşıma biri çıktı. Kolejden sınıf arkadaşımdı ama ailem istemedi. Zirvede olduğum dönemde işimi bırakıp evimin kadını olacağım dedim ama dayağın kölesi oldum. Benim 6 buçuk yıl gördüğüm şiddet böylece böyle değildi. Evliliğin birincil senesinde zorlama görmeye başladım. Korktuğum için katlandım. Özgüvenim gitti, kapının önüne bile çıkmaya korktum. Yanlışlıkla biri aradığında bile eşim bana ‘seni kim arıyor, sevgilin mi?’ diye sorardı. Psikopat biriydi. Fazla acı ve dehşet şeyler çektim. Saçımın etinden koptuğunu biliyorum. Çok zorlama gördüm, kimse de sesini çıkartamadı. Boşandıktan sonra ailemin evini ve benim evimi kurşunladı. Bir gün o evden yokken evden çıktım ve onun haberi yokken avukata giderek boşadım. Yaşadığım korkuyu üzerimden atabilmek için çare gördüm çünkü evden çıkamaz hale gelmiştim” dedi.

Şarkıcı Yeliz 6 sene yaşadığı korkunç şiddeti anlattı: Saçım etimden kopmuştu

“8,5 AYLIK HAMİLEYKEN BEBEĞİM ÖLÜ DOĞDU”

İkinci evliliğinde de aynı durumları yaşadığını ve bebeğini kaybettiğini söyleyen şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: “İkinci evliliğimi İstanbul sosyetesinin gözde bir adamıyla yaptım fakat o da eskisinden daha manyak çıktı. Bu eşim uyuşturucu kullanıyordu bana da kullanmam için ısrar etti. Bu evliliğim de 1,5 yıl sürdü. Gebe kaldım fakat düşürdüm. İlk evliliğimde darbe aldığım için çocuğumu düşürdüm. Sonradan da bebek tutunmamaya başladı. İkinci evliliğimde hamile kaldım daima oturarak geçirdim ama 8,5 aylık hamileyken bebeği düşürdüm. Ayağa kalktığım lahza bir akıntı hissettim ve her yer kan revan içindeydi. Doğum yaptım ama ölü doğdu. Yaşasaydı 27 yaşında olacaktı sonradan da hiç çocuğum olmadı. Kaybettiğimde Anneler Günü’ydü.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir