Sokak ortasında komşu çifti öldürmüştü! Olayda yasak aşk detayı ortaya çıktı

Sokak ortasında komşu çifti öldürmüştü! Olayda yasak aşk detayı ortaya çıktı

Selçuklu ilçesinde 21 Ocak 2021 tarihinde 3 katlı binanın önünde meydana gelen olayda; bir firmada aşçı olarak çalışan Gonca Pekşen ve boşanıp birlikte yaşadığı sanayi sitesinde çalışan eski eşi Abdullah Koçak, marketten alışveriş yaptıktan daha sonra evlerine girerken, uzman çavuşluktan ayrılan komşuları Özkan Can ile karşılaştı.

ÇİFTE KURŞUN YAĞDIRDI

Özkan Can, belinden çıkardığı tabancayla çifte kurşun yağdırdı. Vücutlarının dağıtılmış yerlerinden yaralanan çift, kanlar içinde yığıldı. İhbarla gelen sağlık durumu görevlilerinin müdahalesine karşın Pekşen ve Koçak yaşamını yitirdi. Çiftin 11 yaşındaki oğlu ise evlerinin penceresinden baktığı sırada annesi ile babasının cansız bedenlerini gördü.

Son dakika haberi! Komşu çiftin öldürülmesinde, bilirkişi raporunda fotoğraf detayı

UYGUNSUZ RESIM GÖNDERDİĞİ İDDİASI

Olayın ardından otomobiliyle kaçan Can, kısa sürede Ceza Ofis Amirliği ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Özkan Can’ın, ifadesinde 1 sene önce eşi Nadire Turhan’ın, komşusu Abdullah Koçak ile ilişkisi olup uygunsuz fotoğraflar gönderdiği ve bunun üstüne boşandıklarını, aradan geçen süreçte öteki çift gibi yeniden birlikte yaşadıklarını söylediği öğrenildi.

Son dakika haberi! Komşu çiftin öldürülmesinde, bilirkişi raporunda fotoğraf detayı

YARGILANMASINA DEVAM EDİLDİ

Olayın ardındaki tutuklanan Özkan Can’ın, Konya 5’inci Ağır Suç Oluşturan Mahkemesi’nde ‘haksız kışkırtma aşağı kasten öldürme’ suçundan yargılanmasına devam edildi. Duruşmaya, savcının daha önce verdiği mütalaada 2 kere, 12 yıldan 18 yıla kadar hapis cezası istediği tutuklu sanık Özkan Can ile olayda hayatını kaybeden Abdullah Koçak’ın babası Fikri Koçak ve taraf avukatları katıldı.

Son dakika haberi! Komşu çiftin öldürülmesinde, bilirkişi raporunda fotoğraf detayıÖzkan Can

BİLİRKİŞİ RAPORU

Mahkeme heyeti, istedikleri bilirkişi raporunun geldiğini belirtti. Raporda, Özkan Can’ın, boşanmasına neden olan eşi Nadire Turan’ın, Abdullah Koçak’a kendine ait uygunsuz resim gönderdiğine yer verildi. Hem raporda, tanık olarak dinlenen Süleyman Uğur K.’nin ifadelerinde çelişki olduğu ve ifade değiştirdiği anlatıldı.

Mahkeme heyeti, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Son dakika haberi! Komşu çiftin öldürülmesinde, bilirkişi raporunda fotoğraf detayıAbdullah Koçak
Son dakika haberi! Komşu çiftin öldürülmesinde, bilirkişi raporunda fotoğraf detayıGonca Pekşen
Son dakika haberi! Komşu çiftin öldürülmesinde, bilirkişi raporunda fotoğraf detayı

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.