Sol kolundaki ağrı için hastaneye giden Civan Canova’dan üzen haber

Sol kolundaki ağrı için hastaneye giden Civan Canova'dan üzen haber

Çiçek Taksi, Üç Kuruş, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Bizim Aile, Her Sevda Bir Veda, Paramparça, Atiye gibi çoğu başarılı projede bulunan 67 yaşındaki Civan Canova, sosyal ağ hesabından bir video yayınlayarak 15 gündür kolundaki ağrı sebebiyle hastanede yattığını ve bu süreçte akciğerinde bir kitle saptama edildiğini anlattı.

“SOL BİLEĞİMDE KEMİK ÖLÜMÜ VAR”

Uzun süredir sağlık durumu sorunlarıyla uğraş ettiğini ve durumunun çok iyi olmadığını söyleyen artist oyuncu, hasta yatağından yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı: “Çok sevgili arkadaşlarım, akrabalarım, canımdan fazla sevdiğim kardeşlerim, yeğenlerim… Size vereceğim haber pek güzel yok lakin belirlemek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı. Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde. O kemiği çıkardılar. Onu kaçınmak için bir kafeye dürüst sırası gelmişken kapkara bir köpeğin üstüne bastım. Hayvan da gayrı ihtiyari sıçradı, beni yere attı. Sağ kolumun üzerine bütün vücudumun gücüyle düştüm. Kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi. daha sonra MR çekildi ve doktor ‘Protez taktırman gerek’ dedi. Onu da ben istemedim, ihmalkârlık ettim.”

“GECELERİ UYUTMAYAN AĞRILARIM BAŞLADI”

“Sonunda 2,5-3 ay önce feci ağrılarım sızılarım başladı. Geceleri uyutmayacak kadar. Dizilerimiz bitmemişti. Bir yanlamasına dizi, bir yanlamasına ağrılarla uğraştım. Hastaneye geldim ve MR çektirdim. Koluma yedek takılması gerektiğini söylediler. Lakin o acilen 2. planda kaldı.”

Hasta yatağından video paylaşan Civan Canova'dan kötü haber: Akciğerde kitle tespit edildi

“AKCİĞERİMDE BELİRSİZ BİR KİTLE TESPİT EDİLDİ”

Çünkü akciğer filmi çekerken, bu sefer de akciğerimde belirsiz bir kitle olduğu saptandı. Tüm ilgi onun üzerine toplandı. 15 gündür hastanedeyim, yatıyorum. Tüm ailem yanımda. ne olur telefon etmeyin, telefonla uğraşacak vaktim değil. Birkaç gün daha burada kalacağım, sonra taburcu edecekler. Bir ay önce kasık fıtığı ameliyatı olmuştum bir yandan onun ağrısı. Dişimde çıban çıktı onun ağrısı. Ondan da parça aldılar ve ne olduğunu belli etmek için. Lütfen beni artı düşünmeyin sadece iyiliğimi isteyin.”

Hasta yatağından video paylaşan Civan Canova'dan kötü haber: Akciğerde kitle tespit edildi

ROL ARKADAŞLARINDAN DESTEK

Civan Canova’nın paylaşımına eski rol arkadaşlarından yardım yorumu gecikmedi. Uraz Kaygılaroğlu paylaşıma “Sadece iyiliğini istiyorum ve seviyorum seni” yorumunu yaparken Rıza Kocaoğlu da “Ivedi şifalar diliyorum canım abim Seni seviyorum” dedi.

Hasta yatağından video paylaşan Civan Canova'dan kötü haber: Akciğerde kitle tespit edildi
Hasta yatağından video paylaşan Civan Canova'dan kötü haber: Akciğerde kitle tespit edildi

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.