Soluk borusuna kiraz kaçan 8 yaşındaki Muhammed yaşamını yitirdi

Soluk borusuna kiraz kaçan 8 yaşındaki Muhammed yaşamını yitirdi

Sultanbeyli’nde 17 Haziran Cuma günü akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya kadar, Sekiz yaşındaki Muhammed Taha Şahin’in kız kardeşinin doğum gününü hatırasına yapmak için ailesi ile evlerinin bahçesinde oturuyordu. Şahin arkadaşlarıyla birlikte oyun oynadıktan sonradan masadaki meyve tabağından kirazı alıp yedi.

BÜTÜN MÜDAHALELERE KARŞIN KURTARILAMADI

Bir zaman sonra fenalaşan Şahin koşarak babasından takviye istedi. Şahin’in nefes alamadığını gören baba, otomobiliyle hastaneye götürdü. 8 yaşındaki Muhammed Taha Şahin yapılan tüm müdahalelere karşin kurtarılamadı. Muhammed Taha Şahin dün öğle vakti Sultanbeyli Abdurrahman Gazi Camii’nde kılınan cenaze namazının peşinde Pendik Osmangazi Mezarlığı’nda toprağa verildi.

“KARDEŞİNİN DOĞUM GÜNÜYDÜ”

Yaşanan acı olay sonrası konuşan 8 yaşındaki Muhammed Taha Şahin’in akrabası Ayhan Aktaş “Muhammed Taha Hiperaktif çocuktu derslerinde çok başarılıydı. Öğretmenini ve arkadaşlarını çok seviyordu. Karnesinde takdir almıştı. Öteki ufak kardeşinde o gün doğum günüydü. O gün kardeşine doğum günü sürprizi yapacaktık. Onun hazırlıkların içerisindeydik. Kendisi dışarı da arkadaşlarıyla oynuyordu.

“ALLAH KİMSEYE BÖYLE BİR ŞEY GÖSTERMESİN”

Biz de içeri de annesi ve babası ile doğum günü hazırlıkları yapıyorduk. Meyve tabağında büyük bir kirazı alıyor ve daha sonra ağızına atıyor. Bu kiraz boğazına kaçıyor. Koşarak boğazıma bir şey takıldı diyerek babasının yanına gidiyor. Babası kucağına alarak arabayla en yakın hastaneye götürüyor. Hastanede yapılan tüm müdahalelere karşin hayatını kaybediyor. Allah kimseye böyle bir şey göstermesin” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.