Şovmen Mehmet Ali Erbil cinsel ilişki hayatını anlattı: Haftada 6 gün yaptım

Şovmen Mehmet Ali Erbil cinsel ilişki hayatını anlattı: Haftada 6 gün yaptım

Yıllardır çaba ettiği kaçış sendromu hastalığı nedeniyle tedavi görebilen Mehmet Ali Erbil, sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımlarla zaman zaman adından söz ettiriyor. Daha önce şarkıcı Ece Ronay’a attığı mesajlar yüzünden günlerce konuşulan Erbil, bu sefer cinsel ilişki itirafında bulundu.

“HAFTANIN 6 GÜNÜ İLİŞKİYE GİRDİM”

Rahatsızlığından nedeniyle ekranlardan uzakta kalan Mehmet Ali Erbil, TikTok’ta hesap açarak yayınlar yapmaya başladı. Oyuncu Iftihar Sermik ile canlı yayın açan Erbil, üstü kapalı olarak sorular “Bugüne kadar kaç kişiyle birlikte oldunuz?” sorusuna çarpıcı bir cevap verdi. Bir itirafta bulunan 65 yaşındaki Erbil, “Dünya rekoru bende. Yıllardan Beri haftanın 6 günü yaptım, pazar günüm boştu, bir mecra beni kapatmıştı” dedi.

ECE RONAY’A ATTIĞI MESAJLAR YARGIYA TAŞINDI

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, şov yapan Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa ederek suç duyurusunda bulunmuştu. Hakkındaki iddiaların arkasından izah etme yapan Mehmet Ali Erbil “Benim telefonum asistanım elinde, o mesajları ben atmadım” demişti.

Mesajlarının Ece Ronay’ın kişilik haklarını zedelediğini kaydeden savcılık Erbil’in, “elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz”, “sesli yazılmış veya görüntülü bir iletiyle hakaret” ve “tehdit” suçlarından 8 yıl 10 aya kadar hapsini talep etmişti.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir