Survivor All Star’da gergin dakikalar! Nagihan ile Hikmet’in kavgası son bölüme damga vurdu

Survivor All Star'da gergin dakikalar! Nagihan ile Hikmet'in kavgası son bölüme damga vurdu

Haziran ayının sonunda final yapacak olan Survivor All Star’da kan basıncı yükseldi. Bireysel oyunların oynadığı yarışmada Nagihan, Hikmet’e 4-0 yenildi. Son sayısını alan Hikmet’in Hak edene yargı ettiğini vereceksin. Yeter mi yetmez. Al işte 4-0″ demesi ortalığı gerdi.

“ALDIĞIN SAYIYLA YALAKALIK YAPARSIN”

Hikmet’in oyun sonrası sevincine sinirlenen Nagihan, “Anca kadına yenilince sevinirsin zaten. Kadına gücün yeter senin, zavallı. Ben yapamadım, sen almadın. Benim yeteneksizliğim. bir de aldığı sayıyla övünüyor. Zavallısın sen. Anca yalakalık yaparsın aldığın sayıyla” dedi.

Survivor All Star'da ortalık karıştı! Nagihan ve Hikmet birbirine girdi

NAGİHAN, HİKMET’İN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Hikmet de Nagihan’ın sözlerine “BARI fena hareket yapmıyorum. Ben peşrevimi çekiyorum, selamımı yolluyorum. Kadına yakışır şekilde yarışmadın, hareket çektin bana” diyerek karşılık verdi. Tansiyonun en ince ayrıntısına kadar yükseldiği anlarda Nagihan, sinirle yerinden kalkarak Hikmet’in üzerine yürüdü.

Survivor All Star'da ortalık karıştı! Nagihan ve Hikmet birbirine girdi

“YAZIKLAR OLSUN, HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Hikmet’in sözüyle ayrıntılarıyla sinirlenen Nagihan ise şu sözlerle alev püskürdü: “Kadını geç artık ne kadını? Nasıl kadına uygu gibi yarış diyorsun? Ben ne yapıyorum burada, nasıl yarışacağım? Sana ne oğlum sana ne. Sen de adam gibi sevineceksin. Hadi, yallah. Potalarda görüşeceğiz. Yanımda tir tir titreyeceksin. Uğraşmadın adam kalmadı, sıra bana geldi. Atletizm camiasında beraber ekmek yedik, sana yazıklar olsun. Beni şampiyonluktan edebilmek için bel atı vuruyorsun. Ben sana hiçbir şey yapmadan sen beni gelip doping üzerinden vurdu. Ağalarına, paşalarına selam yolluyorsun bana yenilince. Sana hakkımı helal etmiyorum. Seninle ismimin aynı yerde anılmasından da tiksiniyorum.”

Survivor All Star'da ortalık karıştı! Nagihan ve Hikmet birbirine girdi

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.