Survivor All Star’da sakatlığından dolayı dokunulmazlığı kaybeden Ogeday, gözyaşlarına boğuldu

Survivor All Star'da sakatlığından dolayı dokunulmazlığı kaybeden Ogeday, gözyaşlarına boğuldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’da kıyasıya mücadele ediyor. Büyük finale sayılı günler kala bireysele dönen yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanarak finale doğru gitmek için ellerinden geleni yapıyor. Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümüne ise sakatlığından nedeniyle parkurda zorlanan Ogeday’ın gözyaşları damga vurdu.

FİNALDE KAYBETTİ

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun oynandığı gecede; finali Adem ve Ogeday yaptı. Son dönemde sakatlık yaşayan ve buna karşın mücadeleye aralıksız Ogeday, 4-2 skorla dokunulmazlığı kaybetti. Kaybettikten sonradan morali bozulan Ogeday, arkadaşlarının da desteği ile sakinleşti.

OGEDAY GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Seremoni esnasında gözyaşlarına dominant olamayan Ogeday, şunları söyledi: “Kaybettiğim için sinirli değilim. ‘Adem’e nasıl kaybederim?’ diye de sinirli değilim. Çünkü Adem iyi bir yarışan. Sinirliyim, çünkü bu dönemde sakatlandım. Canım yanıyor, yani sağ ayağım kramp girmeye başlıyor. Soluma çok basamıyorum. Aklım ayağımda oluyor. gerçi yakın gelmeye çalışıyorum, atışlarda tolere ederim diyorum. Sakatlığımı etmek istemiyorum. Ama canım yanıyor yani kaybedebilirim. Beş buçuk aydır kaybetmişimdir bilfiil kazanmışımdır da fakat bu dönemde sakatlanmak istemiyordum.”

Survivor All Star'da sakatlığından dolayı dokunulmazlığı kaybeden Ogeday, gözyaşlarına boğuldu

“ELEBİLİRİM HİÇ UMURUMDA DEĞİL”

Potaya girmekten de korkmuyorum. Her gün de girebilirim hiç sıkıntı yok. Elenebilirim hiç umurumda değil. Üzülürüm, nerede hata yaptığımı sorgularım. Lakin daima söyledim, gelmeden önce de sakatlanarak noktalamak istemiyorum diye. O yüzden ardına kadar gitmek istiyorum. Yeniden böyle olursa yeniden devam edeceğim. Kendi doktorum olabiliyorum bazen. Ne olursa olsun defalarca kendim, takım arkadaşlarım için çaba ettim.”

“SONUNA KADAR GİDECEĞİM”

Adem iyi bir yarışan zaten, atışlarda daha iyi attı ve kazandı. Sadece kendime kızıyorum, keşke sakatlanmasaydım, oraya o kadar basmasaydım diyorum. Fakat yapacak bir şey değil. 10 günse 10 gün, 9 günse 9 gün. Ne kadar çıkartabiliyorsam çıkartacağım. ya da daha erken gideceğim ve ya sonuna kadar gideceğim. Hala buradayım. Buradayken de her şeyi yapmaya hazırım.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.