Teksas’ta hayvanat bahçesinin güvenlik kamerasına yansıyan anlar gündem oldu! Gizemli yaratık bölgede korku yarattı

Teksas'ta hayvanat bahçesinin güvenlik kamerasına yansıyan anlar gündem oldu! Gizemli yaratık bölgede korku yarattı

ABD’deki Amarillo hayvanat bahçesinde gece saatlerinde güvenlik kameralarına yansıyan bir gösterme büyük ses getirdi. Bahçenin çitlerinin haricen karanlıkta gizlenirken görülen tüylü yapıdaki gizemli bir canlıya ait görüntüleri sosyal ağ hesaplarından paylaşan hayvanat bahçesi yetkilileri halktan bu canlının ne olduğuna dair tezgâhtar olmasını istedi.

“BU GARİP YARATIĞI TEŞHİS ETMEK İÇİN YARDIM EDİN”

Hayvanat bahçesinin devlete ait Instagram sayfasında, “Gizemli bir figür, hayvanat bahçesi emniyet kameralarında Brackenridge Park’ta dolaşırken görüldü. Bu garip yaratığı teşhis etmek için halktan destek istiyoruz” paylaşımı yer aldı.

SOSYAL MEDYADA DA BÜYÜK TARTIŞMA YARATTI

Bölgeden gelen ilk raporlara kadar dikey duran ve büyük bir sürüngen kangurusuna benzeyen bir yaratık olarak tanımlanan canlı için sosyal medyada da büyük tartışmalar çıktı. Zıplayan bir çakala dek türlü tahminlerin yer aldığı yorumların ardındaki olaya dahil olan ve bir açıklama yapan ABD’li hükümet yetkilisi ise “Geceleri yürümeyi seven garip şapkalı biri miydi? Arkadaki ayakları üstünde büyük bir çakal mı? Bir Chupacabra mı? Bu bir gizem” ifadesini kullandı.

ABD’Lİ YETKİLİ “CHUPACABRA” EFSANESİNİ GÜNDEME GETİRDİ

ABD’li yetkilinin bahsettiği Latin Amerika popüler efsanesi “Chupacabra”, hayvanlara saldıran ve kanlarını içen dehşet bir yaratığın adı. Adı İspanyolca chupar (“emmek”) ve cabra (“keçi”) kelimelerinden türetilmiştir ve “keçi emici” olarak çevrilebilir.

GECELERİ KORKUDAN DIŞARI ÇIKAMIYORLAR

Öte yandan Amarillo hayvanat bahçesi çevresinde ikamet eden fazla sayıda birey, esrarengiz yaratığın görüntülerinin internete düşmesinin ardından korkudan geceleri dışarı çıkmakta zorlandıklarını ifade etti.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.