Togg, 43 yeni iş pozisyonu için ilan açtı! Aranan özellikler sıralandı

Togg, 43 yeni iş pozisyonu için ilan açtı! Aranan özellikler sıralandı

Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ait küresel bir marka ortaya dahil etmemek ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini meydana getirmek amacıyla kurulan Türkiye’nin Otomobili Teşebbüs Grubu (Togg), 18 Temmuz 2020’de başladığı Gemlik tesislerindeki inşaat çalışmalarında sona yaklaştı. Bu kapsamda, yeni meslek ilanları açmaya aralıksız Togg, son olarak resmi Linkedin hesabından 43 yeni meslek pozisyonu için ilana çıktı.

İLERİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLGİSİ

İlanlar arasında en güncel olanların, Almanya’daki ofisinde talimat vermek üzere bugün açılan “Dağılım Kanalı ve İş Geliştirme-Satış” ile “Kullanıcı Deneyimi Tasarımı” pozisyonları olduğu görülüyor. İlanlarda aranan kriterler de belirtilirken, ileri düzeyde İngilizce bilgisi kayda değer bir faktör olarak yer alıyor.

Öne meydana çıkan bir takım ilanlar şöyle:

“Pazar analizi ve talep planlaması, program yönetimi, satın alma, yayma kanalı ve meslek geliştirme, sigorta işlem tasarımı ve dijital çözümler, maliyet mühendisliği, dış ticaret, garanti yönetimi, dijital cüzdan ve ödeme sistemleri, soğutma sistemleri, elektrik sistem düzeltme ve test, elektrik elektronik sistem mühendisliği, kullanıcı deneyimi tasarımı, yazılım mühendisliği, VR modelleyici.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.