Toplu tecavüze uğrayan kadın aşırı yemek yiyerek kendini öldürmeye çalıştı

Toplu tecavüze uğrayan kadın aşırı yemek yiyerek kendini öldürmeye çalıştı

Londra’da yaşamış iki çocuk annesi Andreina De Sousa, 4 erkeğin tecavüzüne uğradıktan daha sonra yemek yemek yiyerek intihar girişiminde bulundu. Duygusal destek için yemeğe yöneldiğini açıklayan De Sousa, “Tecavüzden sonra duygusal yardım için yemeğe yöneldim, çünkü bununla beraber tecavüze uğradım evsiz kaldım ve çocuklarım benden alındı” dedi.

“GÖRÜNÜŞÜMDEN DOLAYI TECAVÜZE UĞRADIĞIMI DÜŞÜNDÜM”

ÖTE TARAFTAN Sosua sözlerine şöyle devam etti: “Destek için yemeğe döndüm, çünkü bunu bir intihar biçimi olarak maskeleyebilirdim. Ne değin fazla yersem pek şişmanladım, aynada bana bakan kadını daha artı tanıyamadım. Bundan memnundum çünkü tekrar tekrar görünüşten dolayı tecavüze uğradığımı düşündüm, bunun benim hatam olduğunu düşündüm” dedi.

“MİDE TÜPÜNE KARAR VERDİM”

Tıkınırcasına yemesini yoklama etmesine muavin olması için mide tüpüne karar veren Sosua, “Artık travma ve korkunun her hareketimi kontrol etmesine müsade vermiyorum, geçmişimden çabalıyorum. Travma deneyimimden galibiyet görüyorum. Bugün daha iyi bir insanım” ifadelerini kullandı. Saldırganlarının da katiyen adalete teslim olmadığını belirtti.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir