Trabzon’da bir garip dolandırıcılık! Yaşlı kadınlarla ilişkiye girerek para kazama hayalleri kuran bir kişi parasını kaptırdı

Trabzon'da bir garip dolandırıcılık! Yaşlı kadınlarla ilişkiye girerek para kazama hayalleri kuran bir kişi parasını kaptırdı

Trabzon’da yaşayan S.A. (46) adlı yurttaş, güya yüksek gelir vadeden bir internet sitesinde gördüğü jigolo kullanım formunu doldurdu. Akabinde internet sitesi adına telefonla kendisini arayan kişinin kayıt ücreti adı aşağıda bin 600 lira istemesi üzerine bu parayı dolandırıcıların banka hesabına yatırdı.

100 BİN TL KREDİ ÇEKMEK İSTEDİ

Dolandırıcıların kendisinden bitmiş para istemesi üzerine mobil bankacılık üzerinden 100 bin TL kredi talebinde da yer alan S.A., banka yetkililerinin onaylama amaçlı kendisini araması ve dolandırıcılık olabileceği ile ilgili uyarması sonrasında kredi başvurusunu iptal ettirdi.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Trabzon Güvenlik Müdürlüğüne dışarı giden S.A. adlı vatandaş jigolo sitesi yetkilileri hakkında dolandırıcılık suçundan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir