Trans fenomen Mükremin Gezgin, doğum videosundan sonra yaşadıklarını anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

Trans fenomen Mükremin Gezgin, doğum videosundan sonra yaşadıklarını anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

Aylardır TikTok hesabından videolar yayınlayarak gebe olduğunu söyleyen ve geçtiğimiz haftalarda özel bir hastanede doğum videosu yayınlayan trans fenomen Mükremin Gezgin, sosyal medyanın gündemine oturdu. Gelen tepkilerinden arkasından maksat olan ve şikayetlerden nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Yolcu, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan Gör Beni programına misafir oldu.

“HER ŞEY KURGUYDU, YANLIŞ BİR ŞEY YAPMADIM”

Hamilelik videolarını nasıl çekmeye başladığını anlatan fenomen, “Her şey başlı başına bir kurguydu. İnsanlar da biliyordu benim yaptığımın kurgu olduğunu. İnsanlar sevdi bunu 9 ay her tarafında yolda görebilen bütün anneler, kadınlar benim karnımı öpüyordu. Defalarca beğeni yaptılar ama son anda gol yaptılar. Hatalı bir şey yaptığımı düşünmüyorum” dedi.

“ALKIŞLAYACAĞINIZA ‘DUR’ DİYEBİLİRDİNİZ”

Hakkında soruşturma başlatılan Gezgin, insanların, dine aykırı olduğu gerekçesiyle kendisini şikayet ettiklerini belirterek “Bunu ilk olarak şikayet etmeleri gerekirdi. “Ilk Kez beğeni yapacağınıza ‘dur’ diyebilirdiniz” biçiminde konuştu.

Doğum videosuyla konuşulan Mükremin, yaşadığı ölüm korkusunu anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

“UNUTULAN İSİMLER ZİRVE YERINE GETIRMEK İÇİN KONUŞTU”

Yolcu, Armağan Çağlayan’ın “Gebelik fikri nereden çıktı?” sorusu üzerine de sözlerine şöyle devam etti: “bir anda oturuyordum, ben dedim hamileyim… Bir tiyatro yapacağım dedim… Bir kurgu, mantıksal bağ hazırlayacağım dedim. İlk ilk olarak ast ki dehşet oldu içimde… ‘Bunu yaparsam acaba ne olur?’ diye düşündüm. Lakin atınca baktım milyonlar beğeni yaptı. Cümbür Cemaat çok sevdi. Arabayla yolda yürüyemiyordum. Lakin son dakika yalnızca gündem yaratmak için, unutulan isimler yükseklik gerçekleştirmek için konuştular.”

“KENDİMİ KADIN OLARAK GÖRÜYORUM”

Videolarından dolayı pişmanlık duymadığını söyleyen Gezgin, “Bir erkek gebe kalamaz ancak… Bir erkeğin zaten çocuğu olamaz” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Art niyetli bir şey yapmadım. Ben kadınları zaten fazla seviyorum. Ben zaten dışım erkek dış görünüş olabilir ama kadın bir insanım. Kendimi kadın görüyorum zaten” ifadelerini kullandı.

Doğum videosuyla konuşulan Mükremin, yaşadığı ölüm korkusunu anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

“BANA ZARAR VERİP KRAL OLMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Ölüm korkusu yaşadığını bildiren fenomen, “Olaydan sonradan dışarı çıkamıyorum. Çünkü bir birey bana hasar vererek kral olmaya çalışıyor. Bir yere gideceksem de araba ile gidiyorum. Halkımız LGBT-İ bireylerine sahip çıkmıyor. Annem yaşananlardan nedeniyle fazla üzülüyor” dedi.

“BABAM DURUMUMU BİLMİYOR, KARŞISINA ÇIKMAYA UTANIYORUM”

Babasıyla 3 yıldır görüşemediğini söyleyen Yolcu, sözlerini şöyle tamamladı: “Babamın karşısına çıkamıyorum, utanıyorum. Baba hasreti çekiyorum. Babam benim bu durumlarımı bilmiyor. Bu yaşananları bilmiyor, hiç duymadı. Duysa anneme tepki gösterir. Amcalarım da annemi arayarak ‘soyadını değiştirsin’ diyor. Annem besbelli kaldığı için mağdur durumda. O yüzden hiçbir anneye saygısızlık yapmam. Yeni şarkı çıkarmıştım, kariyerime o kadar devam edeceğim. TikTok hesabım kapatıldı fakat videolar çekmeye devam edeceğim. Ölümü göze alarak videolar çektim. Yaşananlarda nedeniyle herkes benimle olan videolarını silmeye başladı.”

Doğum videosuyla konuşulan Mükremin, yaşadığı ölüm korkusunu anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.