Trendyol ‘Ramazanda İyilik Vakti’ hareketini sürdürüyor

Trendyol 'Ramazanda İyilik Vakti' hareketini sürdürüyor

Razaman’da İyilik Vakti ile gereklilik sahiplerinin sofralarına iki taraflı olan Trendyol, bu sene da desteğini sürdürüyor. Binlerce aile için birincil desteği veren Trendyol, Türk Kızılay yoluyla müşterilerinin bağışladığı gıda paketlerini de Türkiye’nin dört bir yanında ulaştıracak.

Trendyol, gereksinim sahiplerinin ramazan sofralarına desteklemek için Ramazanda İyilik Vakti hareketini bu sene da sürdürüyor. Binlerce aile için birincil desteği veren şirket, gereksinim sahiplerine destek olmak isteyenlere de özel hazırlanan esas yiyecek paketlerini sunuyor.

Yardımseverler, ramazan ayı baştan başa Trendyol üzerinden bu özel paketlerden satın alarak yardımda bulunabilecek. Trendyol müşterileri kadar satın alınan paketler, Türk Kızılay meslek birliğinde Trendyol kadar Türkiye’nin dört bir yandaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

14 MAHSUL YER ALIYOR

Carrefoursa göre hazırlanan esas gıda paketinde sıvıyağ, pilavlık pirinç, pilavlık bulgur, un, salça, makarna, hazır çorba, çay, toz şeker, tuzlu, tavuk bulyon, hazır kakaolu puding, kola, şeftali aromalı soğuk çay olmak üzere 14 ürün yer alıyor. 109,9 liradan satışa sunulan paketlere şirketin sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.