Türk Telekom’dan Ramazan’da 10 GB hediye

Türk Telekom'dan Ramazan'da 10 GB hediye

Türk Telekom, Ramazan kampanyası ile mobil müşterilerine 10 GB internet hediye ediyor. Türk Telekom müşterileri, Ramazan her tarafında sahuru da kapsayan 00: 00-06: 00 saatleri arasında hediye internet avantajıyla internette oldukça çok süre geçirecek.

Var olduğu her alanda herkesi değerli hissettirmeyi misyon edinen Türk Telekom, mobil müşterilerine özel Ramazan kampanyası hayata geçirdi. Bu kapsamda Ramazan süresince 10 GB internet armağan ederek, müşterilerinin sevdikleriyle iletişimine bolluk getiriyor.

SAHURDA 10 GB HEDİYE İNTERNET

Kampanya doğrultusunda Türk Telekom’un kişisel faturalı ve faturasız mevcut mobil müşterileri, gece 00: 00 ile 06: 00 saatleri aralarında kullanabilecekleri 10 GB internete sahip oluyor. 1 Nisan itibarıyla başlayacak kampanya 6 Mayıs 00: 00’da sona erecek.

Kampanyadan muamele etmek isteyen müşterilerin herhangi bir Türk Telekom mağazasına başvurmaları tatmin edici oluyor. Mağazalardaki satmak temsilcileri tarafından yapılacak zorunlu tanımlamaların gerisinde Türk Telekom müşterileri 10 GB internet avantajına sahip olabiliyor.

Türk Telekom, dijitalleşme ve mobil teknolojilerde çabuk gelişmeye devam ederken mağazalarına özel kurguladığı kampanyasıyla Ramazan’ın bereketini, sıcaklığını ve samimiyetini müşterileriyle yüz yüze yaşamayı hedefliyor.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.