Türkiye şampiyonu milli sporcu sokakta antrenman yaparken tekme tokat dövüldü! Burnu kırıldı, kaşı açıldı, yüzünde morluklar oluştu

Türkiye şampiyonu milli sporcu sokakta antrenman yaparken tekme tokat dövüldü! Burnu kırıldı, kaşı açıldı, yüzünde morluklar oluştu

Çarşamba günü saat 19.00 sıralarında, Maltepe Sahili’nde sözde sahil alanında yer alan kaykay parkı içerisine gelen gençler, başka bir gruptan cebren para istedi. Kaykay parkında antrenman yapan 2021 Türkiye Kaykay Şampiyonu Ulusal Sporcu ve Fenerbahçe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü öğrencisi Alpaslan Ayhan ve arkadaşı Kerem Şahinoğlu, yaşanan tartışmayı sonlandırmak istedi.

Türkiye şampiyonu milli sporcuya sokak ortasında dayak! Kaykayı ile dövmüşler

BURNU KIRILDI, KAŞI AÇILDI

Tartışma kavgaya dönüştükten sonra Alparslan Ayhan kimliği belirsiz kişiler kadar derbedildi. Ayhan’ın burnu kırıldı, kaşı açıldı ve yüzünde morluklar oluştu. Yaşanan korku sonrası ihbar üstüne durum yerine afiyet ekipleri geldi. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Halkı Hastanesi’ne götürülen Ayhan, darp raporu aldı. Ardından burnu kırıldığı için ameliyata alındı. Ayhan, 7 gün her tarafında yoklama altında kalacak.

Türkiye şampiyonu milli sporcuya sokak ortasında dayak! Kaykayı ile dövmüşler

“KAYKAYLA KENDİSİNE VURULUYOR”

Baba Cengiz Ayhan ise bölgede güvenlik önlemi alınmamasından davacı. Yaşananları anlatarak yetkililere seslenen Cengiz Ayhan, “İçler acısı. Çocukların antrenman sahaları İstanbul’un birkaç bölgesinde var. Bu bölgeler için evlerine en yakın yerlere gidiyorlar. Oğlum aralıksız Maltepe skate parkta antrenman yapardı. Antrenman yaptığı sırada 3 kişinin 13 yaşlarında bir çocuğu dövüyorlarken görüyor. Oğlumun arkadaşı ayırmak istiyor. Arkasından 5-6 kişi daha gelip çocuklarımıza saldırıyorlar. Oğlum onları ayırmak isterken kaykayla kendisine vuruluyor. Bu bir kaza yok, bu bir güç. Maltepe skate parkın içerisinde güvenlik adı aşağıda duran elemanların çok vasıfsız, etkisiz olduklarını görüyoruz. O bölgenin yönetimle ilgili amiri olan yetkililerin oraya özel güvenlik oluşturmalarını talep ediyorum” dedi.

Türkiye şampiyonu milli sporcuya sokak ortasında dayak! Kaykayı ile dövmüşler

AMELİYATTAN ÇIKTI, 7 GÜN HER TARAFINDA HASTANEDE KALACAK

Cengiz Ayhan, “Oğlum 6 yaşından beri hayallerinin peşinden koştu. Seçmiş olduğu bu spor dalında gelebileceği en iyi noktaya geldi. Bu işin okulunu da okuyor. Fenerbahçe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü’nde okuyor. Bununla Birlikte antrenmanlarını günde 4 saat yapıyor. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Halkı Hastanesi’nde burunda bunalım olduğundan dolayı estetik ameliyat olması gerektiğini söyledi. 7 gün baştan başa hastanede kalacak” diye konuştu.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir