Twitch yayıncısı Jay Streazy, İstanbul’da canlı yayın yaptığı esnada çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından ısırıldı

Twitch yayıncısı Jay Streazy, İstanbul'da canlı yayın yaptığı esnada çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından ısırıldı

Gittiği her yeri platformunda canlı yayınlayan Twitch yayıncısı Jay Streazy, kız arkadaşıyla İstanbul’a geldi. Meşhur yayıncı giderken unutamayacağı bir olay yaşadı.

GÜL ALMASI İÇİN ISRAR ETTİ

Dünyadaki popüler yerleri gezip tanıtan Twitch yayıncısı Jay Streazy bir mekanda oturup yemek yemek siparişi verdi. O anları canlı yayınlayan yayıncının yanında gül satan ufak bir çocuk geldi. Yayıncıdan gül almasını isteyen çocuğun ısrarları işe yaramadı. Streazy, “Hayır” işaretiyle çocuğun uzaklaşmasını istese de başarılı olamadı. Israrında devam eden çocuk bir ara yayıncının koluna sarıldı.

Twitch yayıncısı Jay Streazy, İstanbul'da yaptığı yayın sırasında çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından ısırıldı

KOLUNDAN ISIRDI

Çocuğun bu hareketinden dolayı memnun olan Jay Streazy de benzer şekilde karşılık verdi. Yayıncının koluna sarılır gibi yapan ufak çocuk Streazy’nin kolunu ısırdı. O anlar ise canlı yayına damga vurdu.

Twitch yayıncısı Jay Streazy, İstanbul'da yaptığı yayın sırasında çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından ısırıldı

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir