Ünlü şarkıcı Yeliz, yıllar sonra anlattı: Su alacak param kalmayınca pavyonda iş aradım

Ünlü şarkıcı Yeliz, yıllar sonra anlattı: Su alacak param kalmayınca pavyonda iş aradım

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanmaya başlayan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu sevilen şarkıcı Yeliz oldu. Babasını alzheimer sebebiyle kaybettiğini anlatan Yeliz, iş bulamadığı dönemlerde yaşadığı zorluklardan bahsetti.

“BABAM ÖLDÜKTEN 2 GÜN DAHA SONRA SAHNEYE ÇIKTIM”

Babasının ölümünden sonra kariyerinde zorluklar yaşadığından bahseden ünlü ad, “Babamı Alzheimer nedeniyle kaybettikten 2 gün sonra sahneye çıkmak zorunda kaldım. Babamın istediği gibi dimdik sahneye çıkarak şarkılarımı söyledim. Cenazede hiç ağlamadım ama sahnede son anonsu yaparken babamdan bahsettim ve katıla katıla ağladım. Duygularımı evimde yaşıyorum fakat göstermiyorum. En yakınların dıştan o anlarımı göstermem.”

Ünlü şarkıcı Yeliz, yıllar sonra anlattı: Su alacak param kalmayınca pavyonda iş aradım

“SU ALACAK PARAM OLMAYINCA PAVYONDA İŞ ARADIM”

Idareli olarak yaşadığı baskı günleri anlatan Yeliz, sözlerine şöyle devam etti: “Dibe vurduğum zamanlar oldu. İşsiz kaldığım için dibinde dibine vurdum ve su alamadığım günler oldu. Müzisyen bir şahsiyetsiz, karaktersiz, ismini bile anmayacağım, besteci bile diyemeyeceğim bir insan yüzünden üretilmiş bir işim çöpe gitti. O işim olmayınca her şey kötü gitmeye başladı. Gerisinde 1999 depremi vurdu. Onun gerisinde da işsizlik. pek fena bir döneme girdim oysa su alamaz durumdaydım. Anneciğim bana hep su taşırdı. Ceyda diye bir arkadaşım vardı o da market alışverişimi yapardı. Mustafa diye bir arkadaşım vardı zor durumda olduğum için bana pavyonda iş bulmasını istedim. O da bana Bursa’da pavyon haricen bir iş buldu. O iş benim hayatımda dönüm noktam oldu.”

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir