Yıllar sonra cesedi bulunan Tekin Uğurlu’nun eşinin sözleri tüyler ürpertti:

Yıllar sonra cesedi bulunan Tekin Uğurlu'nun eşinin sözleri tüyler ürpertti:

Cesedi 4,5 yıl sonradan abes bir arazide yer alan iş insanı Tekin Şanslı’nun dehşet bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı. Acılı eşin, katil zanlısı ile cinayetten daha sonra konuşmaları kan dondurdu.

BOŞ ARAZİDE KEMİKLERİ BULUNDU

İş adamı Tekin Şanslı, 2018’in Ocak ayında kaybolmuş ve ailesi hakkında kayıp ihbarında bulunmuştu. Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, kaybolan iş adamı Tekin Şanslı dosyasını geçtiğimiz günlerde gelen bir ihbar üzerine her yerde açtı. İhbarı değerlendiren ekipler, Pendik’te bir ağaçlık alanda alıştırma yaptı ve üç ayrı parçaya bölünmüş halde kemikler bulundu. Yapılan incelemelerde, kemiklerin Tekin Uğurlu’nun cesedine ait olduğu değerlendirildi. Uğurlu’yu öldürdüğü öğrenilen M.K. ve katil zanlısına yardımcı eşi D.K., babası B.K. ve annesi S.K. polis tarafında yakalandı.

“3 PARÇAYA BÖLÜP TOPRAĞA GÖMMÜŞ”

Uğurlu ailesi büyük acı yaşadıklarını ve olayın faillerinin gereken cezayı almalarını istediklerini ifade etti. Tekin Şanslı’nun eşi Özden Şanslı, “Melikşah o birincil gün sabahleyin geldi bizim evimize hiçbir şey olmamış gibi. Dedi ki “ne panik yapıyorsunuz, kafasını dinlemeye gitmiştir. Ortalığı kaldırıyorsunuz” dedi. Daha Sonra gitti. Öğleden daha sonra elbisesini değiştirdi başka bir taksi ile geldi. Ne aradılar, ne sordular o günden sonradan. Karısı hiç aramadı hiç sormadı, arkadaştılar. Kardeşim diyordu Tekin’e, ne aradı ne sordu. ‘Abi eğer senin bu işte bir parmağın varsa iki elim senin yakanda olsun’ dedim. ‘O benim kardeşimdir ben ona nasıl zarar vereyim’ dedi. Öğrendik ki parçalamış, 3 parçaya bölmüş, toprağa gömmüş. Hiçbir şey olmamış gibi davranmış. Karısıyla yapmış, bunu annesiyle yapmış, bunu babasıyla yapmış. Tümü, en ağır şekilde, ekmeksiz, susamış, güneşsiz, ışıksız. kimsesiz minicik bir yerde, vicdanıyla kalsın” dedi.

“KARISI KORKUSUNDAN BİZİ ARAMADI”

Özden Uğurlu, “Onu parçalamışsa bunu temizleyen biri olması gerekli. Bunu kendi karısı kendi annesi yapmış olması gerekli. Karısı bu süreçte beni asla aramadı. Vicdanından, korkusundan arayamadı. “Ararsam bir şeyleri söylerim” korkusu ile aramadı” diye konuştu.

“KATİLİN AVUKAT AĞABEYİNİN SÖYLEDİKLERİ ADALETE SIĞMAZ”

Tekin Şanslı’nun yeğeni Salih Şanslı, “Polis merkezinden çıkarken katilin avukat ağabeyinin ‘başını düşey tut Haydar’ demesi adalete sığmaz. Bu zorumuza gitti. Melikşah’ın iki ismi var. Kardeşi Haydar diye sesleniyor. Bunlar ailece katiller. Biz kanun ve hukuk ile uğraş etmek istiyoruz. Adalete güveniyoruz” dedi.

sizlere ebayturkiye.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir